تبلیغات
آب یونیزه قلیایی - فروش دستگاه تصفیه آب یونیزه قلیایی

فروش دستگاه تصفیه آب یونیزه قلیایی

نویسنده :دکتر زینلی
تاریخ:دوشنبه 29 آبان 1391-11:16 ق.ظ

شما مریض نیستید
تشنه آب یونیزه قلیایی هستید
ph بدن در حالت نرمال باید حدود 7/4 باشد كه كاهش این میزان تا 7 باعث بیهوشی و حتی مرگ می شود .
97% از غذاها و آشامیدنی هایی كه ما می خوریم بازمانده هایی حاوی اكسیژن و نیتروژن و كربن دارد كه بدن را به حالت اسیدی در می آورد .
دو راه حل طبیعی در بدن برای مبارزه با این حالت وجود دارد :‌
دفع این مواد سمی كه به از دست دادن كلیه و كبد منجر می شود .
ذخیره سازی آنها كه باعث تولید سلولهای چربی در بدن می گردد .

آیا می دانید اگر بدنی قلیایی داشته باشید هرگز مریض نخواهید شد .

آیا می دانید در بدن اسیدی سلول های چربی پس از رسوب عناصر سمی در شریان ها باعث سكته و نارسایی های قلبی و مغزی خواهد شد .
آیا می دانید خوردن آب قلیایی می تواند تا چه اندازه قند خون شما را كاهش دهد
آیا می دانید آب قلیایی چه تاثیری روی سلولهای سرطانی می گذارد
آیا می دانید آنتی اكسیدان ها چه ویژگی هایی برای جوانی و شادابی شما دارد
آیا می دانید چگونه می توان روند پیر شدن را كاهش داد

تنها راز طول عمر و سلامتی ژاپنی ها بعد از 40 سال كشف شد .

دستگاه های Rettin كه با بالاترین استانداردهای كیفیت جهانی ساخته می شوند . كم جا و با طرز كار آسان . متنوع و بادوام طراحی شده اند .
همچنین به سرعت و به آسانی به هر شیر معمولی آشپزخانه وصل می شوند .

همین امروز دستگاه خودتان را سفارش بدهید و برنامه معكوس كردن پیری بیولوژیك خود را با نوشیدن هر لیوان آب گوارا و سلامتی بخش Kangen آغاز كنید

درمان با آب
بسیاری پذیرش این مفهوم را دشوار می یابند . كه آب می تواند كمك كند تا دردهای مزمن خود را درمان كنیم یا ما را سلامت نگه می دارد . آیا آب فقط آب است . پس آماده باشید این را بیاموزید كه آب مناسب می تواند زندگی شما را متحول كند .

چه نوع آبی باید بنوشیم
نوع آبی كه می نوشید به همان اندازه ی نوع غذایی كه می خورید اهیمت دارد .
آبی بنوشید كه عاری از مواد زیان آور باشد . به عنوان مثال وجود كلر در آب موجب تخمیر در جهاز هاضمه می شود . زیرا موجودات زنده میكروسكپی را از بین می برد و تعادل قارچ های میكروسكپی روده را كه به تجزیه غذا ها می پردازند بر هم می زند و سرانجام كلر به عنوان ماده ای سرطان زا شناخته شده است كه باید قبل از استفاده از آب آن را جدا سازیم .
آبی ننوشید كه برای مدتی طولانی جوشیده باشد . ( به دلیل حفظ املاح معدنی موجود در آب )
آبی بنوشید كه حاوی میزان متعادلی از املاح معدنی باشد .
آب مقطر ننوشید اگر چه تقطیر باعث حذف مواد زیان بار آب می شود ولی این عمل املاح معدنی محلول در آب را از آن می گیرد كه قبلا دانستیم به آنها نیاز داریم .
آبی بنوشید كه مقدار زیادی كلسیم و منیزیم به صورت محلول در آن موجود می باشد .

دستگاه های تصفیه آب خانگی (چند مرحله ای )
چندین سال پیش متخصصان آغاز به دفاع از نوشیدن آب خالص كردند كه از آلودگی ها و املاح معدنی عاری باشد .
مردم از نوشیدن آب شهرها دست كشیدند چرا كه مقدار زیادی كلر و مواد شیمیایی دیگر مانند سود سوزآور (هیدروكسید سدیم ) داشت . برای بدست آوردن آب خالص دو شیوه به كار گرفته می شود . استفاده از تقطیر آب و استفاده از دستگاه های تصفیه آب خانگی ( چند مرحله ای )
در هر صورت امروزه دریافته ایم كه كاملا عكس این موضوع درست است . دریافته ایم كه در آب آشامیدنی خود به املاح معدنی نیاز داریم . آب خالص واقعا خالص نیست . اگر به آب خالص فكر می كنید باید به آبی فكر كنید كه از چشمه های كوهسار ها می جوشد . آبی كه مملو از املاح معدنی موجود در خاك است آبی كه عاری از مواد شیمیایی و آلایند هاست آبی كه انباشه از زندگی است .
برخی در تلاش برای رسیدن به آب خالص دستگاه های تقطیر كننده آب و تصفیه كن های آب خانگی را تبلیغ می كنند اگر چه این دستگاهها كارشان را بخوبی انجام می دهند اما همه مواد را از آب خارج می سازند . متاسفانه چنین آب خالصی با تندرستی میانه ای ندارد این آب مرده است اگر برای مدت طولانی نوشیده شود
می تواند املاح معدنی ارزشمند بدن را از قبیل پتاسیم . منیزیم . سدیم و كلسیم را بنوشید و با خود از بدن خارج سازد . البته انسان برای جایگزینی این ها می تواند املاح معدنی را به صورت مكمل بخورد در هر صورت جایگزینی املاح معدنی در بدن ما به همان صورتی كه آنها را از دست داده ایم آسان نیست .
وقتی اغلب آب های را كه از سامانه های تصفیه آب تقطیری یا تصفیه كن های خانگی گذشته اند . مورد آزمایش قرار داده اند . معلوم شده است كه ph اسیدی دارند . بنا به نظریه محیط آب مولكولی دكتر مو شیك جان در كتاب معمای آب بهترین آب آشامیدنی آب یونیزه قلیایی است .

آب یونیزه چیست .
آب یونیزه با یك فن آوری انقلابی در زمینه آب تولید می شود كه آب ph اسیدی . آلوده و آغشته به كلر شهرها را به آب قلیایی تبدیل می كند و برای بدن شما شگفتی های بسیاری به ارمغان می آورد .
آب یونیزه چهار خاصیت مهمی را كه قبلا مورد بحث قرار دادیم در بر دارد :
قلیایی است .
آنتی اكسیدان است .
دارای اكسیژن چند برابر است .
سازه مولكولی ریز خوشه ای دارد .

چرا باید آب یونیزه بنوشم
كاهش فرسایش بدن (ضد پیری )

پا به پای زدودن مواد سمی و كاهش رادیكال های آزاد اندام های بدن ما شروع به فعالیت در سطحی نزدیك به سطح بهینه خود می كنند در نتیجه شاهد كاهش وزن خواهیم بود .
وقتی رادیكال های آزاد زیادی مشغول بمباران بافت های بدن ما نباشند نشاط و شادابی بیشتری احساس می كنیم و بیماری های ما كاهش چشمگیری میابند و ما جوانتر شدن را احساس می كنیم .
بدنمان این توان را می یابد كه بهتر آب جذب كند اكسیژن به خون برساند و تجدید رطوبت كند در نتیجه پوست و مویی شاداب تر خواهیم داشت .
از آنجایی كه توان اكسیژن گیری خون بهبود می یابد فعالیت شش ها نیز شروع به بهتر شدن می كند كه این به نوبه خود به افزایش توان جسمی و ذهنی می انجامد .
افزایش نسبی اكسیژن در خون به بدن امكان می دهد كه اسید اضافی را دفع كند و خود را به حالت تعادل طبیعی برگرداند طوری كه دیگر لازم نباشد املاح معدنی حیاتی را از بافت های دیگر خود قرض بگیرد .
كاهش وزن :‌
آب یونیزه راندمان سوخت و ساز را بهبود می بخشد از آنجایی كه بسیار از مردم تشنگی را با گرسنگی به اشتباه احساس می كنند . آب یونیزه رفع تشنگی می كند و مانع خرده خوری می شود . این آب به شستن و دفع مواد سمی كمك می كند و نیاز بدن را به ایجاد سلول های چربی برطرف می سازد . اگر رژیم غذایی مناسب داشته و آب یونیزه بنوشید شاهد كاهش وزن بیشتری خواهید بود .
پسماندهای اسیدی به وسیله خون در سراسر بدن می چرخند تا كلیه ها آنها را به منظور دفع به خود بگیرند یا اینكه به ذخیره های چربی تبدیل شوند به خاطر مقدار زیاد غذاها و آشامیدنی های اسیدی و آبی كه مصرف می كنیم این اسید به جای اینكه از راه كلیه ها و كبد دفع شود به صورت ذخیره های چربی نگهداری می شود . این ذخیره های چربی تا حد ممكن در محل دور از اعضای حیاتی بدن انبار می شوند . وزن اضافی معمولا در سینه ها كفل ها ران ها و شكم است . این چربی از یك نظر زندگی ما را نجات می دهد چرا كه اندام های حیاتی بدن ما را از تاثیرات مضر پسماند های اسیدی حفظ می كند .
تحقیقات نشان داده اند كه در بدن افراد چاق نسبت به بدن افراد تندرست و با وزن متناسب درصد كمتری از آب وجود دارد . با افزایش مصرف آب شش ضلعی ، فرصت مناسبی برای افزایش سوخت و ساز بدن افراد چاق فراهم می شود و این افراد تلاش برای كاهش ذخایر چربی انباشته شده در بدن خود را آسان تر خواهند یافت سوخت و ساز بیشتر معادل چربی كمتر است هرگاه ph بدن متعادل باشد . كاهش وزن و افزایش انرژی بسیار آسان تر تحقق می یابند .
دفع سموم را بالا می برد
هر فرآیندی در بدن شما مواد زائدی می سازد كه اگر از این محیط خارج نشوند می توانند حالت اسیدی شدیدی به بافت ها و اندام ها بدهند از آنجایی كه آب شش ضلعی ظرفیت انرژی بالایی دارد و می تواند به آسانی مواد را در خود حل كند به بالا بردن توان دفع سموم بدن و خلاص شدن از پسماندهای اسیدی انباشته شده آن مدد می رساند .
بررسی های نشان داده اند كه ظرف یك مدت كوتاه نود روزه بیماران گوناگونی كه آب یونیزه مصرف می كردند هضم بهتری را تجربه می كنند كولونوسكپی ها نیز تصاویر كاملا متفاوتی از پیش و پس از مصرف آب یونیزه نشان می دهند كه تمیز شدن درون روده در آن ها به وضوح مشخص است .
تصاویر پیش از مصرف آب یونیزه نشان دهنده دیوار روده ای هستند كه با انباشته ای از پسماندها بسته شده است در حالی كه تصاویر پس از مصرف آن آب روده ای سالم و عاری از پسماندهای اسیدی را نشان می دهند .
دستگاه گوارش قسمت بسیار مهمی از بدن ماست و با پاك نگه داشتن روده خود با مصرف آب یونیزه به فعالیت های عمومی بدن خود كمك می كنیم .

تندرستی و نشاط را افزایش می دهد:
با نوشیدن آب یونیزه محیط سلولی درون بدن انسان بهبود پیدا می كند كه خود منجر به تندرستی بیشتر و وضعیت عمومی بهتری می شود . آب شش ضلعی به بدن كمك می كند تا با راندمان بیشتری مواد غذایی را از خون جذب و مواد زائد را دفع كند كه این مورد به افزایش تندرستی می انجامد و شما می توانید آن را احساس كنید از آنجایی كه بدن شما در جهت تلاش برای متعادل نگه داشتن PH خود انرژی تلف نمی كند احساس تعادل و نشاط خواهید كرد .

پیشگیری از بیماری :‌
منطق حكم می كند كه تلاش كنید بدن خود را پیش از بروز بیماری اصلاح كنید باید تا حد ممكن سعی كنید از بیماری پیشگیری نمایید اما برخی بررسی ها نشان می دهند كه قسمت اندكی از بودجه سامانه بهداشت عمومی صرف پیشگیری از بیماری ها می شود و باقی این بودجه به مصرف درمان بیماری ها می رسد آیا منطقی نیست كه به جای درمان بر پیشگیری تمركز كنیم به علاوه عنگامی كه بیماری بروز می كند این موضوع اهمیت دارد كه سیستم ایمنی و سایر ساانه های حیاتی بدن بتواند با سرعت و موثر واكنش نشان دهند نوشیدن آب یونیزه به حفظ تندرستی كمك می كند و اندام های بدن شما را در آماده ترین حالت نگه می دارد .
به پیشگیری از بیماری های مانند سرطان و بیماری قند كمك می كند بنا به پژوهش های به عمل آمده 90% سرطان های ناشی از مواد شیمیایی موجود رد محیط پیرامونی ما هستند كه آنها را از راه تنفس خوردن یا آشامیدن وارد بدن خود می كنیم بسیاری از این مواد شیمایی در آب آشامیدنی ما وجود دارند به عنوان مثال همانگونه كه پیش تر مطرح شد آب شهر ها مقدار زیادی كلر دارد كه قدرت سرطان زایی آن شناخته شده است . یكی از راه های پیشگیری از سرطان بهبود بخشیدن به كیفیت آب آشامیدنی خود با نوشیدن آب یونیزه قلیایی است .
بیماری قند و سرطان بیماری پیشرفته ای هستند كه ثابت شده درمان آن ها اگر ناممكن نباشد بسیار دشوار است بررسی ها نشان داده اند كه پروتون های موجود در هسته اتم های آب احاطه كننده سلول های بدخیم زمان چرخش ریلكسیشن شبكه ای بسیار طولانی تری نسبت به پروتون های آب احاطه كننده سلولهای سالم دارند نشان داده شده است كه آب پیرامونی سلول های سرطانی و نیز دیابتی ساختار ملكولی نامنظمی دارد كه باعث می شود این آب نسبت به آب پیرامونی سلول های سالم با آزادی بیشتری جابجا شود .
این مشاده به ما می گوید كه آب پیرامونی سلول ها نقش مهمی در هر دو بیماری ایفا می كنند .
آب سلول های بدن را در برابر تغییرات محیطی محافظت می كند هنگامی كه آب شش ظلعی پیرامونی یك سلول نباشد امكان بیشتری وجود دارد كه آن سلول تحت تاثیر یا نفوذ شرایط و تغییرات خارجی قرار بگیرد اینگونه سلول های ضعیف تر آمادگی جهش یا اختلال در كاركرد بدن را دارند .
بررسی ها نشان داده اند كه میزان قند خون با نوشیدن مرتب آب یونیزه شش ضلعی به سمت حد عادی خود حركت می كند بنابراین نوشیدن آب شش ضلعی به تنظیم قند خون و بهبود وضعیت بیماری قند كمك می كند .

یبوست را درمان می كند :
آب یونیزه به درمان یبوست نیز كمك می كند در دانشكده پزشكی دانشگاه ملی كره این موضوع مورد بررسی قرار گرفت . به هشت بیمار كه از یبوست رنج می بردند به طور مرتب آب یونیزه داده شد نتایج شگفت آور بودند .
ظرف یك مدت كوتاه چهار هفته ای در شش نفر از بیماران تناوب حركات روده ای افزایش یافت و ناراحتی در دفع نیز واقعا برطرف شد . فاصله میان خوردن غذا و شروع حركات روده ای یك ماه پس از نوشیدن مرتب آب قلیایی بین دو تا چهار برابر كوتاه تر شد . هنگامی كه یبوست طولانی شود عوارض و بیماری های بسیاری امكان بروز می یابند توانایی درمان كارآمد یبوست برابر با حفظ شرایط محیطی سالم در روده هاست . بدین معنی كه درمان یبوست با نوشیدن آب یوینزه قلیایی به پیشگیری این بیماری منجر می شود .

كاركرد سیستم ایمنی بدن را بهبود می بخشد :‌
بررسی ها نشان می دهند كه آب شش ضلعی كارایی سیستم ایمنی بدن را بالا می برد.
وظیفه سیستم ایمنی مربوط به توانایی بدن شما برای مبارزه با بیماری و مقاومت در برابر عفونت ها است معمولا هنگامی كه ویروسی وارد بدن می شود در خون سم تولید می كند . سیستم ایمنی در تلاش برای نابودی ویروس پادتن هایی (آنتی بادی ) می سازد كه از راه خون به سوی ویروس فرستاده می شوند اگر پادتن ها موفق شوند از ویروس نجات می یابیم . در هر صورت اگر سیستم ایمنی بدن با كارایی عمل نكند و به سرعت یا نیروی كافی واكنش نشان ندهد بیمار می شویم .
كمك به جذب بیشتر آب :‌
آ یونیزه از واحدهای مو لكولی كوچك تشكیل شده است و در آرایش منظم سلولی بدن انسان به آسانی حركت می كند این بدان معناست كه آب یونیزه بسیار آسان تر جذب شده و بدن شما را با حداكثر راندمان ممكن مرطوب می كند .


09190171379
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.